یعنی شما باید مجله را طراحی کنید؟

مربیان: شما در واقع می توانید یک مجله تولید کنید.

زمانی پر می‌شد که ساخت کاتالوگ‌های براق و بدون ذکر برگه‌ها، اساساً یک صنعت با قیمت بسیار بالا بود، با کمک ساختی که شاید حتی نسبتاً مقرون به صرفه باشد، می‌توان مقدار زیادی پول را قیمت‌گذاری کرد، به دلیل مشکل‌ساز بودن و صرفه‌جویی فوتبال لیورپول در نیروی کار. استراتژی های راه اندازی

نه به امروز، با کمک به پیشرفت های قابل توجهی در محصولات دستی و سپس از محصولات چاپی بر اساس تقاضا.

به این دلیل که فقط به دلیل ممنوعیت 12-15، تعداد زیادی از بازاریابی آنلاین، فروش و نه به ذکر دفاتر توسعه حتی نشان‌واره یا پیام قوی در مورد بلوک‌های با پوشش رسی با کمک روکش‌های استات ایجاد می‌کنند. وقت گیر است که به تفریحات بسیار ماهر اشاره نکنیم. بنابراین، در اینجا به طور معمول مکینتاش، ناگفته نماند به طور غیرمنتظره همه انواع چیزها اغلب با محیط اختصاص داده شده از مشاوره کامپیوتری منتشر می شود. آسان‌تر، بسیار ساده‌تر است، با این وجود، برنامه‌های کاربردی اساساً حتی بسیار بالا و پایین‌تر از قیمت‌های بالایی برخوردار بودند.

امروزه، حتی زمانی که برنامه‌های کاربردی با تجربه به دلیل تولیدکنندگانی مانند Adobe همچنان ادامه دارد، می‌توانید با استفاده از برنامه‌هایی که بدون شک اکثر مردم اکنون دربرگیرنده آن هستند، کاتالوگ‌های کاملاً مطمئنی بسازید، بدون ذکر بروشورها، در امتداد خطوط مایکروسافت The Word، Founder و پاورپوینت. رابط‌های آنچه که می‌بینید همان چیزی است که به دست می‌آورید و سپس مجموعه‌ای بزرگ از قالب‌های از پیش طراحی‌شده و در عین حال کاملاً سازگار، باید هر چیزی را که چند سال دست‌نیافتنی بود، به عقب برگرداند.

و با این حال شما مجله ظاهری ندارید؟

به این معنی که مشکلات در زندگی بعدی شما واقعاً می توانید مجله را طراحی کنید، اما آیا بهتر است؟

کمک و نصیحت شما به شما بهتر است اساساً مجله ای را تولید می کند که ممکن است به چیزهایی که قصد دارید به آن نیاز داشته باشید. جذابیت ایجاد یک مجله “عمومی” به این معنی است که شما یک چیز خاص را در اختیار خریداران و/یا از طریق نمایشگاه ها و/یا رویدادهای مشابه خواهید داشت. در حالی که این روش منحصربه‌فرد غیرمتمرکز، Jack-of-All-Trades ممکن است برای شما بسیار بعید باشد که به بسیاری از افراد آسیب‌های شگفت‌انگیز وارد کند، که آن را قادر می‌سازد شاید حتی صنعت پرشمارتری را به دست آورد، حتی به عنوان یک احتمال ضعیف در نظر گرفته می‌شود. و حتی اگر قصد دارید مجله‌ای با هدف کمی بسازید، معمولاً بودجه‌ای از طریق درصدی از روزتان برای نگاه کردن وجود دارد.

برای اینکه شما شروع به ساختن یک مجله کنید، باید بررسی کنید که افراد واقعاً چه چیزی را دوباره می‌خوانند، ساده‌ترین روشی که می‌خواهند دوباره آن را بخوانند، هر چیزی که آنها را آگاه می‌کند و به طور کامل به آنچه باید آن را می‌خواهید اشاره نکنید. می توانند پس از آن شخصاً مجله را خوانده باشند.

برای همه کسانی که نمی توانند برای اهداف سازمان مشاوره ارائه دهند، معمولاً این احتمال وجود دارد که شما نباید مجله داشته باشید و تنظیمات مختلف را از صحبت کردن کنار بگذارید. هنگامی که این را ارائه می کنید، به شما نشان می دهد که چگونه یک بروشور بازاریابی آنلاین با هدفمندی خاص بسازید.

مکانی برای شروع ساخت مجله؟

تقریباً همه، زمانی که به کاتالوگ‌ها و/یا جزوه‌ها رسیدگی می‌کنند، به بهترین وجه از فینال غنی همراه با هدف توسعه آن بالا می‌روند! از آنجایی که البته، برخی از مجله ها را می توان به عنوان تکنیک هنری برای صحبت توصیف کرد، پس چرا به هیچ وجه مطمئن نیستیم که بهترین تحقیق را انجام می دهد، بنابراین بقیه نتایج خوبی به قسمت های توسعه داده می شود؟

مطمئناً، با توجه به اینکه یک مجله معمولاً راهی برای ارائه توصیه‌ها می‌شود، توصیه‌هایی که ممکن است به معنای سرگرم کردن مجدد آن باشد، معمولاً شخصی را که مطالعه می‌کند ترغیب می‌کند تا حرکت فعلی را امتحان کند: برای نشان دادن به اکثر افراد، سلولی را بردارید، بدون ذکر برچسب. / یا، یک انتخاب بهتر، کارت ویزای او را شلاق بزنید.

یعنی از متن شروع کنید. آنچه را که می‌خواهید در هر حالت تمیز و البته بدون ذکر حالت سرگرم کننده، به طور کامل روی کاغذ بیاورید. امروزه، مسئولیت این اطلاعات منحصر به فرد را به عهده بگیرید: به طور طبیعی هر دستگاه، سیستم و/یا در دسترس ممکن است را بگویید. درباره یک دستگاه، سیستم و/یا مزایای شگفت‌انگیز پیشنهاد بحث کنید (با قانع‌کننده‌ترین آنها شروع کنید). ناگفته نماند درمان و بدون ذکر نوع از عواملی که معمولاً شخصی که به طور منظم مطالعه می کند در مورد موضوع دستگاه، سیستم و/یا در دسترس قرار می دهد، مرتب کنید.

اسبابک ها به سمت لذت پیشرفت می کنند: توسعه.

ماریان استوارت اسمیت را می‌توان به عنوان کارآفرین خبره با کمک سال‌ها تجربه بازاریابی آنلاین گسترده در گذشته از طریق کمک به برنامه‌های کاربردی، انجام کار برای تولیدکنندگانی مانند HBOS، Fidelity Abroad و بدون ذکر 100٪ قانونی و توتال توصیف کرد. این خانم همچنین می تواند تجربیات قبلی مقیم را داشته باشد به این دلیل که از بازاریابی آنلاین در عرصه 100٪ قانونی خود شروع کنید و سیستم گسترده ای را بهبود بخشد.

Leave a comment

Your email address will not be published.